O nás

V bydlení se nejedná jen interiéru, ale také exteriéru. Podíváte se ven z okna a chcete mít krásný výhled s krásným plotem a třeba bazénem. Z důvodu hezkého výhledu Vám zajistíme i terénní úpravy, zemní práce, výkopy bazénů, drenáží a inženýrských sítí. Přebytečnou zeminu Vám odvezeme a například kačírek dovezeme. Zajistíme i jiný materiál, který je potřeba dopravit k Vám na zahradu. Realizujeme kompletní práce, dle Vaších požadavků.

Naše firma je zaměřena na realizaci chytrého bydlení. Nejedná se jen o domy, přestože je dnes moderní užívat spojení chytrý dům, nebo-li smart home. Všichni mají možnost využívat chytrého bydlení, stejně jako existují chytrá auta, chytré telefony a podobně. Fenomén dnešní doby je slovo SMART. Mnoho lidí se takového pojmu obává, protože si vše spojují se smartphony, které jsou mnohdy velmi drahé. Například chytrá lednička, myčka nebo pračka je mnohdy levnější než chytrý telefon a jak rádi tyto vymoženosti používáme. Proč se tedy bát jít dále a tím myslím jít skutečně dále.

Již před třiceti a možná čtyřiceti lety nebylo pro kutila problém vyrobit rozsvícení světla v obývacím pokoji potleskem rukami. Dnes je podobných možností mnohem více a ta například za pomoci Vaše telefonu. Některé z Vás napadá otázka, kolik bude stát počítač, který bude vše řídit a odpověď je velice jednoduchá, nula. Většina zařízení dnes pracuje autonomně, tedy samostatně, ale s možností ovládání a mnohdy i vzdáleného. Při vzdáleném ovládání odpadá nutnost tleskat a přejíždět prstem po displeji telefonu je přece jen jednoduší.

Existuje mnoho internetových stránek, kde najdete nespočet rad jak něco takového zrealizovat a pakliže budete mít zájem si něco takového udělat tak, pak právě u nás naleznete řešení. A v případě, že budete mít myšlenku nebo vizi, velice rádi Vám poradíme a také zapojíme, ba co více, vše nastavíme a oživíme.

Komentáře jsou uzavřeny.