Služby

Nabízíme mnoho služeb, které Vám mohou být přínosem. Nejen, že prodáváme různé produkty od antiradarů, přes zabezpečovací systémy nebo kamerové sady, ale můžeme a umíme Vám vše nastavit a zprovoznit.

Hodinový manžel

Potřebujete udělat práce drobného rozsahu a to ať se jedná o zapojení zásuvky, vystěhování nábytku a podobně? Jsme připravení Vám pomoci a to v jak v případě účtování v hodinové nebo úkolové sazbě.

Napište nám:

Zednické práce

Upadla Vám kachlička, potřebujete vyvrtat díru do zdi nebo potřebujete opravit omítku. Uděláme Vám klidně celou koupelnu. Není v našem zájmu postavit Vám dům, ale pomoct s jeho údržbou a vylepšením. Dovezeme a odvezeme veškerý potřebný materiál. Zajistíme mnoho odborných prací.

Svoz dřeva, uhlí a materiálů

Potřebujete přivézt dřevo, uhlí nebo jiný materiál? V některých případech Vám můžeme zajistit lepší nákupní cenu na Vámi požadovaný materiál. Zajistíme v poslední době velmi oblíbený kačírek, který je z důvodů své hmotnosti hůře zpracovatelný. Oslovte nás s Vaším požadavkem a my Vám odpovíme.

Likvidace

Likvidace opuštěných bytů. Zajistíme vynesení nábytku a jeho likvidaci. Byt nebo dům také uklidíme a připravíme k nastěhování nebo prodeji. Jsme zaměření na práce malého rozsahu.

Zemní práce

Oprava hydroizolace, úprava povrchu pro zahrádku a další práce, které je potřeba předem připravit. Jste-li šikovní a umíte si mnoho činnosti udělat sami, tak z časového hlediska jistě uvítáte, když Vám někdo pomůže s obkopáním domu a vše Vám připraví pro obnovu hydroizolace Vašeho domu.

Napište nám:

Komentáře jsou uzavřeny.